Przedmiotem zakupu jest stworzenie indywidualnego szablonu Allegro, opartego o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pod względem oprawy graficznej jak i pisanego kodu. Oferujemy również szereg gratisów w postaci dodatków, które zostały opisane poniżej.

Posiadanie atrakcyjnego szablonu gwarantuje zwiększenie popularności oferowanych przez Państwa przedmiotów. Według naukowców aż 80% ludzi jest wzrokowcami, to znaczy iż nie przyciąga ich nudny opis a przemyślany układ, ciekawe zdjęcia oraz teksty.

Wystawiamy faktury VAT 23%

» Kliknij i sprawdź nasze projekty

Prosimy się zastanowić: czy są Państwo zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji finansowej oraz identyfikacji wizualnej firmy? Jeżeli obserwują Państwo karty sprzedażowe konkurencji (która z dnia na dzień odnotowuje coraz to większe przychody), zastanawiają się zapewne Państwo dlaczego klienci z reguły wybierają rywali.


Błędów w zarządzaniu sprzedażą może być kilka, między innymi zbyt długi czas oczekiwania na odpowiedź czy wygórowane ceny przedmiotów lub wysyłki. Jednak nawet wysoka cena przedmiotu jest do przezwyciężenia podczas gdy mamy do zaoferowania naszemu klientowi coś więcej niż zwykłą, monotonną aukcję.


Jako przykład posłuży nam popularna firma Apple. Mimo wygórowanych cen za swoje produkty, osiąga niebagatelne rekordy sprzedaży. To wszystko w szczególności dzięki zaprezentowaniu swoich produktów w nowatorskim układzie graficznym, adekwatnym ułożeniu elementów oraz urozmaiceniu przygotowanego tekstu.

W początkowej fazie prosimy o dokonanie przez Państwa potwierdzenia zakupu szablonu. Prosimy o kontakt e-mail, a prześlemy Państwu dalsze informacje.

Następnie wspólnie ustalamy dokładny wygląd oraz szczegóły szablonu. Dodatkowo zajmujemy się analizą Państwa głównych konkurentów.

Każdy z projektów jest przez nas odpowiednio dopracowywany. Czas wykonania szablonu uzależniony jest od jego rozbudowania oraz rodzaju działalności.

Jeżeli życzą sobie Państwo jakichkolwiek zmian w projekcie, prosimy o ich przesłanie mailowo w przeciągu 24 godzin, a priorytetowo zostaną wdrożone.

Kiedy tworzenie projektu zostanie zakończone, prosimy na wpłatę pozostałej należności za prace w terminie 2-3 dni.

Po dokonaniu płatności, standardowo w ciągu 2-3 dni roboczych przekazujemy Państwu zakodowany, czyli gotowy do użycia szablon Allegro.

Atrakcyjny szablon aukcji Allegro z profesjonalną grafiką. Nasze projekty wykonywane są z dużym uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

Aktywne menu, które będzie przekierowywało w odpowiednio zadeklarowane miejsce. Tego typu menu zmienia np. kolor po najechaniu na nie kursorem.

Kod HTML/CSS zgodny z najnowszymi standardami. Gwarantujemy, że Państwa aukcje będą poprawnie wyświetlane we wszystkich przeglądarkach.

Ikony kontaktowe, banków oraz dostawców. Przygotujemy właściwy zestaw według Państwa wytycznych i wdrożymy go do stworzonego szablonu.

Na podstawie stworzonego szablonu, specjalnie dla Państwa wykonamy oprawę graficzną Facebook FanPage, łącznie z wszystkimi elementami.

Kategorie produktów to znaczne ułatwienie dla Państwa przyszłych klientów. Dzięki nim, po wybraniu przekierowują do odpowiednich grup sprzedaży.

Indywidualną stronę "O mnie", która doskonale będzie odzwierciedlać wizualną stronę przygotowanego szablonu aukcji Allegro.

Serwis Allegro nie zezwala na dodawanie animacji w formacie flash. Stworzymy jednak dla Państwa równie atrakcyjne ożywienie w formacie gif.

Zajmiemy się stworzeniem Państwa pierwszej aukcji w nowej wersji szablonu. Rozmieścimy przykładowe teksty, dane kontaktowe jak i zdjęcia.

Mapka dojazdu to znakomite ułatwienie na zidentyfikowanie Państwa siedziby, stają się Państwo również bardziej wiarygodni w oczach swoich kupujących.

Jako jedyni dajemy Państwu dożywotnią gwarancję poprawnego działania szablonu w takiej formie, w jakiej został stworzony i zaakceptowany.

Jeżeli nie posiadają Państwo logotypu swojej firmy, przygotujemy prosty indywidualny projekt na potrzeby tworzonego szablonu.

Wraz z plikami szablonu prześlemy Państwu szczegółowe instrukcje w jaki sposób zarządzać wszystkimi jego funkcjami oraz opcjami.

W projekcie rozmieścimy przygotowane i dostosowane przez nas wcześniej standardowe elementy szablonu, które znacząco wpływają na sprzedaż.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowej pomocy, udostępniamy różne kanały pomocy, dzięki którym jesteśmy dostępni niemal całodobowo.

Otrzymują Państwo dodatkowo rabat w wysokości 5% na zakup kolejnego szablonu oraz 10% rabat na zakup strony internetowej oraz sklepu.

ATRAKCYJNA GRAFIKA

ODPOWIEDNI UKŁAD

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

INTUICYJNOŚĆ

KOD HTML/CSS

OPRAWA FANPAGE

GWARANCJA

INSTRUKCJE

POMOC TECZHNICZNA

AKTYWNE MENU

IKONY

KATEGORIE

ANIMACJE

PIERWSZA AUKCJA

MAPKA DOJAZDU

LOGOTYP

MARKETING

KORZYSTNY RABAT

Zgodnie z obowiązującą ofertą, otrzymują Państwo w cenie zakupu profesjonalną oprawę graficzną strony Facebook Fanpage. Do czego tak naprawdę potrzebny jest Państwu FanPage? Odpowiedzi znajdą Państwo poniżej.

FB

Jeżeli nie posiadają Państwo aktywnego newslettera na swojej stronie, profil FanPage doskonale przejmuje jego rolę, za pomocą znacznika "Lubię to".

Kontakt z Państwa klientem nie jest zaniedbywany. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się ze swoimi odbiorcami przy użyciu tablicy.

Na bieżąco informują Państwo swoich klientów o nowych produktach czy dostawach. Poznają również Państwo opinie na ich temat.

Darmowa promocja Państwa firmy to kolejny pozytywny aspekt dla którego warto posiadać przyciągający Facebook FanPage.

Poniżej znajduję się kilkanadziesiąt ostatnio zrealizowanych przez nas szablonów. Aby zobaczyć wybrany projekt w pełnym rozmiarze, prosimy o kliknięcie w jego miniaturę.

W projektach wykorzystujemy sprawdzony układ elementów dopasowany do danej działalności w oparciu o nowoczesne rozwiązania graficzne.

To pytanie, które na pewno zadaje sobie każdy z naszych nowych klientów. Poniżej znajduję się kilka punktów z którymi warto się zapoznać.

Początkowo przekażemy Państwu dane identyfikujące naszą firmę: Kede Network, ulica Kościuszki 17 lok.9, 97-500 Radomsko, NIP: 772-240-40-29.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, doszliśmy w pełni do profesjonalizmu oraz rozszerzyliśmy zakres wykonywanych dla Państwa usług.

Czy wiedzą Państwo, że w dni robocze pracujemy całodobowo? Każdy z klientów ceni sobie wzorowy kontakt z wykonawcą - również Państwo.

W swoim zespole posiadamy zaawansowanych konsultantów, programistów oraz grafików, którzy bez problemu sprostają każdemu wyzwaniu.

Poniżej znajdują się najnowsze opinie od naszych klientów:

BY-PASS
Kede-Network to profesjonaliści ich projekty są zachwycające ;) Polecamy w 100%

MiG_Bytom
Szablon wykonany profesjonalnie - Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Reszka2121
Wyśmienity kontakt. Profesjonalne i pomysłowe szablony. Szybka realizacja. Dziękuję za transakcję ! Polecam i jeszcze raz Polecam :-) !!!

OTO-market
Jestem bardzo zadowolony z szablonu. Świetny kontakt ze sprzedającym. Serdecznie polecam !

likesex_pl
Bardzo rzetelny i miły kontrahent, 100% profesjonalizmu i zaangażowania w jakość wykonania usługi. Gorąco Polecam!

Babystore24pl
Kontrahent który jest w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom, bardzo cierpliwy i pomocny, wysoki poziom wykonanej pracy. Polecam Zdecydowanie i pozdrawiam :)

drewno_projekt
Szablon zrobiony indywidualnie i profesjonalnie zgodnie z wytycznymi. Od samego początku dobry i fachowy kontakt. POLECAM wszystkim niezdecydowanym kogo wybrać podczas zakupu szablonów.

perlavita
Jestem Bardzo zadowolony z szablonu. Szukałem wykonawcy z pośród kilkudziesięciu na allegro, moim zdaniem ta firma jest najlepsza. POLECAM!!!!!!

wicca9
Z ogromną przyjemnością wystawiam w pełni zasłużony pozytywny komentarz. Transakcja przebiegła pomyślnie. Dziękuję za miłą współpracę i pozdrawiam.

De-Silver
Szablon świetny, naprawdę estetyczny i profesjonalny, warty każdej złotówki! Bardzo dobry kontakt, płynna współpraca, trochę się przedłużyło, ale dla takiego efektu - zdecydowanie warto :) POLECAM!!!

tradmax
Szybko, sprawnie i perfekcyjnie wykonane zlecenie stworzenia zadawalającego w pełni klienta szablonu .100% POZYTYW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

constantinepl
Jestem osobą pedantyczną i NIE miałem się czego doczepić. Praca wykonana w miłej atmosferze, dbałość o szczegóły, terminowość oraz kontakt przez GG pierwsza klasa. Polecam każdemu z czystym sumieniem, naprawdę warto ! Pozdrawiam

Na wykonywane przez nas usługi wystawiamy potwierdzenie zakupu w postaci faktury VAT. Podana kwota jest ceną netto. Do każdego szablonu umieszczamy sygnaturkę z prawami autorskimi naszej firmy. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość jej usunięcia. Dodatkowe nieopisane elementy do wykonania w szablonie wyceniane są indywidualnie.

Nasza firma istnieje po to, aby doskonałość i profesjonalizm zauważany był na Państwa aukcjach od samego początku. Wiemy z doświadczenia, że owocna praca przyciągnie w przyszłości kolejne zlecenia, dlatego tak bardzo zależy nam na stuprocentowym zadowoleniu naszego klienta.